.
   
             
   
 
.
PİYASALAR  
  Döviz Alış Döviz Satış
5,3412 TL 5,3508 TL
4,7023 TL 4,7335 TL
 
ZİYARETÇİ  
Bugün Toplam : 85 kişi ziyaret etti
Dün Toplam : 121 kişi ziyaret etti
Genel Toplamda : 55710 kişi ziyaret etti
 
   
  0 352 697 42 42
 
NALPAŞ NALBANT GIDA
 
 
Nalpaş Nalbant Gıda çalışma hayatına 1920 yılında tarihi Kapalı çarşıda başlamıştır. Zamanın şartlarına uygun olarak birçok çeşit gıda maddesinin toptan satışı yapılmıştır.

Kayseride dört kuşaktır gıda sektöründe faliyet gösteren Nalbant Gıda 1.kuşak 1920-1940 yıllarında tarihi Kapalı çarşıda, 2. kuşak 1940-1954 yıllarında Maarifhan'da , 3. kuşak 1954-1972 yıllarında Maarif Caddesinde ve 4.kuşak 1972 yılından itibaren önce Argıncık Toptancılar Sitesinde daha sonra 2003 yılında kurulan yeni deposunda çalışma hayatına devam etmektedir. 1981 yılında Pınar bayiliğini almış ve zamanla diğer gıda maddelerinin satışını bırakmıştır. Nalpaş 2003 yılında Ankara yolu 18.Km deki yeni tesisinde açılmasıyla kurumsal bir şirket görünümü kazanmıştır.

Cirosunun büyük bölümünü Pınar'ın oluşturduğu Nalpaş Gıda bünyesinde; Yuva Maya Un gibi alanının lider firmaları bulunmaktadır. Nalpaş kayseri ve Niğde bölgesinde çalışmakta olup Nevşehir bölgesininde otellerin Pınar et ihtiyacını karşılamaktadır.

Yine Ankara Gimatta faliyet gösteren şubesiyle Ankara bölgesinde Yuva Maya bayiliği yapmaktadır. Zamanın gereklerini ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyen şirketimiz, işleri geliştirmek adına her türlü yatırımı yapmış ve yapmayada devam etmektedir.

1920 den Bugüne Değişmeyen Çizgi…
Bir işi "A" kalitesinde yapıyorsak, bunu "A+" seviyesine çıkarmak, hizmet ve üretim kalitesini artırırken maliyetleri de düşük tutmak düşüncesi genel rensibimiz olmuştur. Bu prensip Nalpaş Nalbant Gıda'nın bugün sektörün ileri gelen firmalarından biri haline gelmesine vesile olmuştur.

Vizyonumuz :
Nalpaş Nalbant Gıda distirbütörlüğünü yaptığı ürünleri özenle seçmektedir. Kendi alanında marka olan ve sektörünün lideri ürünleri gamında bulundurmaktadır. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da en iyi marka ve en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir.

Misyonumuz :
Nalpaş, 1920’den bugüne kendi prensiplerinden ödün vermeden ticaret hayatında saygın bir yer edinmiş, kendi çalışanlarına, çalıştığı kişi ve kurumlara, insan sağlığına verdiği değerle markasını bugünlere taşımıştır.

Kalite Politikamız :
Geleneğinde ve özünde bulunan etik ticaret anlayışından hiç taviz vermeden,
Her türlü yeniliğe ve değişime açık,
Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti amaç edinen, Kazanmak için kazandırmak gerektiğini bilen ve ticari ortaklarını bu yönde motive eden,
Çalıştığı kişi ve kurumlarla uzun soluklu ticari ortaklıklar kuran Nalpaş’ın bu başarı hikayesi devam edecektir.
 
  Nalpaş Nalbant Pazarlama © Tüm Hakları Saklıdır Web Tasarım : ayhan-v@hotmail.com
Read more