.
   
             
   
 
.
PİYASALAR  
  Döviz Alış Döviz Satış
5,3504 TL 5,3600 TL
4,7467 TL 4,7782 TL
 
ZİYARETÇİ  
Bugün Toplam : 4 kişi ziyaret etti
Dün Toplam : 39 kişi ziyaret etti
Genel Toplamda : 57311 kişi ziyaret etti
 
   
  0 352 697 42 42
 

Pınar %100 Elma Suyu, özenle seçilen elmaların, hijyenik şartlarda el değmeden paketlenmesi ile hazırlanmıştır. Pınar elma suyu şeker ilavesi içermez. 1 litre ve 200 ml seçenekleri ile raflarda yer almaktadır.
B, C ve E vitaminleri açısından zengin olan elma, kalp ve damar hastalıklarına karşı vücudunuzu korumada yardımcı olur. Kolesterolü düşürmede ve kabızlığı gidermede yardımcıdır, sindirimi kolaylaştırır.Güzel kokusu rahatlatır ve tansiyonu düşürür, sinirleri yatıştırır. 1 lt Pınar %100 Elma Suyu, 1.2 kg saf elma içermektedir.

PINAR ÜRÜN GRUBU
 
 
 
2212 defa görüntülendi
MEYVE SULARI
Ansızın hissedilen susuzluk, ferahlama ihtiyacı, taze meyve yeme hayali, keyifli anlar yaşama isteği ve sağlıklı yaşama geleneğinin ilk çağlardan bugüne gelen ismidir, Meyvesuyu.

Tarih boyunca vazgeçilmez bir içecek olan meyve suyu, bugün Pınar ailesinin yenilikleriyle meşhur en renkli üyesidir. Sağlıklı nesiller için her yıl gelişen dünya ve Türkiye pazarını yakından takip eden Pınar Meyve Suyu, tüketicilerini hem gelenekselleşmiş ürünleriyle hem de yeni keşifleriyle buluşturuyor. Farklı damak tatlarına hitap eden ürünleriyle meyve suyu kategorisi gelişiyor, yenileniyor.

Vitaminli Portakal, lezzetli Vişne, uyku problemi çözücü Şeftali, kalp koruyucu Elma, lif zengini Kayısı, enerji deposu Akdeniz Karışık, ferahlatıcı, ‘c’ vitaminli ve farklı lezzet karışımı Çılgın serisi portakal-şeftali, portakal-havuç-limon, portakal-elma-armut, armut- ananas ve tropik Pınar Meyve Suyu’nun portföyünde yer almaktadır.

Doğal ve sağlıklı yaşamın vazgeçilmezi olan Pınar Meyve Suları her mevsim sevdiklerinizle paylaşılmak üzere sizi raflarda bekliyor.
 
  BENZER ÜRÜNLER    
 
 
 
 
  Nalpaş Nalbant Pazarlama © Tüm Hakları Saklıdır Web Tasarım : ayhan-v@hotmail.com
Read more